Başarılarla ve keşkesiz geçen 50 yılı kutluyoruz

Erken yaşlarda atıldığım iş hayatımda yarım asrı aştım. Önce öğretmen oldum, sonra Henkel’de satış ekibinde görev aldım. Daha sonra kendimi Pehlivanoğlu Şirketler Grubu’na adadım. Çok çalıştım, her zaman en büyük sermayem çalışmak oldu.

Şimdi kızlarım Seren ve İrem Pehlivanoğlu ile, Ali Pehlivanoğlu A.Ş.’yi ve gayrimenkul şirketimizi daha da büyütmek, değerli halkımıza hizmet vermek için çalışıyoruz diyen Ali Pehlivanoğlu;

Hedeflerini ve yatırımlarını, Simit tablasından, vergi rekortmenliğine uzanan başarılarla dolu 50 çalışma yılını, dostlarıyla ve sevdikleriyle Eylül ayında kutlayacağından bahsetti.

Ali Pehlivanoğlu;

Ali Pehlivanoğlu Şirketler Grubu’nun tüketicinin ürün kalitesinden, uygun fiyatlarından yararlanması ve açıldığı bölgedeki bir çok kişinin istihdamına katkı sağlamak adına yeni mağazaların açılacağı müjdesini de verdi.

Şu anda Alsancak’ta kentsel dönüşüm projesi kapsamında bulunan mülkünün 2018 Nisan ayında tekrar değerli Alsancak halkının hizmetine açılacağının müjdesini verdi. Böylelikle yeni mağazaların açılmasıyla uygun fiyatları müşterinin yanı başına getirdiklerini vurguladı.

Stratejik hedefleri formüle ederken cesur yönetim kararları alarak işi şansa bırakmayan Ali Pehlivanoğlu Şirketler Grubu yönetimi, pazarı geliştirmek için inovasyona önem verdiklerini belirtti.

“Her Nokta Ayrı Karlılık Noktası” mantığıyla çıkılan bu yolda, Ali Pehlivanoğlu; kar marjı düşük ve hizmet noktası çeşitliliğinin yoğun olduğu bölgelerdeki şubelerimizde revizyona girerek Ege Bölgesi’nin bir çok noktasında, görünürlüğü ve hizmet kalitesini arttırmak adına yeni şubelere yöneldiklerini belirtti